Chcesz popracować nad słownictwem,ale brakuje Ci czasu? A dasz radę w tydzień nauczyć się 20 zwrotów? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, że Ci w tym pomogę!

Link na końcu tego wpisu przeniesie Cię do aplikacji lub na stronę Quizlet. To wspaniałe narzędzie do nauki i ćwiczenia słownictwa. Działa ono na zasadzie fiszek, które będziesz mieć zawsze przy sobie. Więc nawet jak trafi Ci się niespodziewana przerwa i będziesz mieć 10 minut do wykorzystania na naukę słownictwa, to będzie ono czekać na Ciebie w telefonie. Dlatego polecam Quizlet z całego serca, bo to jest to świetne wsparcie nauki języka, które jednocześnie pomaga zaoszczędzić sporo czasu.

Pracuj regularnie z Quizletem i ucz się słówek, a ja pomogę Ci je systematycznie utrwalać. Przez kolejne 5 dni będę tu na blogu publikować ćwiczenia interaktywne z tego konkretnie słownictwa. Dzięki temu Tobie będzie je łatwiej zapamiętać i wyćwiczyć. Rezultatami podziel się ze mną na Facebooku na moim fan page. A w razie pytań lub trudności, śmiało pisz 🙂 Nie zapomnij się też zapisać na Newsletter – otrzymasz jeszcze więcej materiałów i będziesz się mógł rozwijać językowo.

Pozdrawiam Cię Businessowo i załączam obiecany link:

https://quizlet.com/_8hmbj0?x=1jqt&i=1fxxud